You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefón: 0948 352 366

Kladivový mlyn na výrobu múky kŕmnych zmesí 700 UNIVERSAL od 5000 do 20 000 kg/hod.Kladivový mlyn Peruzzo mod. 700 UNIVERSAL

na výrobu múky s rôznymi obilninami pre agrofarmy. Dodáva sa s motormi s rôznym výkonom alebo vývodovým hriadeľom traktora.

Kladivový mlyn Peruzzo mod. 700 UNIVERSAL má kladivá s veľkým priemerom a kladivá s veľkou hrúbkou po 8 mm. Týmto spôsobom sú obilniny veľmi rýchlo premenené na múku bez zmeny teploty, pričom sa zachovávajú nutričné ​​a organoleptické vlastnosti. Veľkoplošná obrazovka je veľmi blízko skupine kladiv, chránená a úplne hermetická pomocou uzatváracej klietky. Kladivový mlyn Peruzzo mod. 700 UNIVERSAL sa vyrábajú s vyprázdňovaním múk mechanickými alebo hydraulicky ovládanými odsávacími šnekami na jemné aj hrubé múky alebo na pečivo, ktoré môže dosahovať percento vlhkosti až 35 %. Séria UNIVERSAL Hammer Mill Peruzzo sú stroje, ktoré pracujú bez práškov, aby bola oblasť výroby čistá a zdravá. Dostupné v kombinácii s rôznymi motormi a/alebo s traktormi.

 
Technické info - kladivový mlyn Peruzzo - Kladivový mlyn na výrobu múky 700 Universal
 
 
 
 
 
 
 
Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Kladivový mlyn na výrobu múky 200 UNIVERSAL od 1000 do 3500 kg/hod.