You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

dusíkový generátor ISOLCELL GENION NM 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Dusík pre lakovanie

 

Generátory dusíka pre priemyselné lakovanie

Dôležitosť a pohodlie výroby dusíka na mieste a vždy k dispozícii

Použitie dusíka namiesto stlačeného vzduchu má mnoho technických výhod. Bohužiaľ, priviesť plynové fľaše do továrne je veľmi drahé. Vďaka systému GENION sa potrebný dusík vyrába priamo na mieste: potrebné množstvo sa neustále vyrába pri tlaku, teplote a rosnom bode, ktoré sú optimálne pre konkrétny proces nanášania.

Systém GENION sa jednoducho inštaluje

Systém GENION sa jednoducho inštaluje, môže využívať stlačený vzduch dostupný na mieste alebo ho možno nastaviť pomocou špeciálneho systému stlačeného vzduchu. Vyššia kvalita lakovania, oveľa nižšie náklady na lakovanie, nízka spotreba energie a nízke náklady na údržbu sú kľúčové vlastnosti, vďaka ktorým je systém GENION primárnou strategickou investíciou, ktorá sa vráti už za niekoľko mesiacov.

Isolcell vyvinul technológiu, ktorá umožňuje ušetriť až 40 % nákladov nahradením stlačeného vzduchu dusíkom.

Na základe skúseností získaných za 55 rokov výskumu a vývoja v oblasti úpravy a kontroly atmosféry vyvinula spoločnosť lsolcell technológiu, ktorá ušetrí až 40 % nákladov na lakovanie, a to nahradením stlačeného vzduchu čistým dusíkom vyrobeným na mieste. Systém GENION, ktorý je momentálne v pokročilom štádiu návrhu, bol testovaný poprednými výrobcami automobilov s vynikajúcimi výsledkami. Dusík produkovaný GENION, založený na technológii P.S.A, (Pressure Swing Adsorption) je vysoko čistý, bez kontaminácie a vyznačuje sa veľmi nízkym rosným bodom. GENION vedie k vynikajúcim výsledkom na akomkoľvek type povrchu (drevo, plast, sklo, kovy a ďalšie).

 

Generátory dusíka na lakovanie

Séria PSA NM

Kompaktné, ale s rovnakou spoľahlivosťou ako väčšie modely. Generátory PSA GENION M môžu byť vybavené optimalizovanými systémami sušenia a filtrácie, jednotkami na reguláciu teploty pre manuálne a/alebo dvojprúdové robotizované poťahovanie. Sériové generátory sú tiež vybavené systémom kontinuálnej analýzy zvyškového kyslíka, pomocou ktorého GENION kontroluje svoje prevádzkové parametre.

Dostupné príslušenstvo:

  Optimalizované systémy sušenia a filtrácie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: dusíkový generátor ISOLCELL GENION M