minidumer pásový mini sklápač - KATO IMER Carry 105 electricpower

minidumer pásový mini sklápač - KATO IMER Carry 105 electricpower
Kód produktu: Carry 105 el
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Dostupné
Cena: 12,720.00 €
Bez DPH: 10,600.00 €

EKOLOGICKÉ BEZ KOMPROMIS0V
Elektrický pohon mini sklápač Carry105 je ideálnym riešením na splnenie požiadaviek - zaobchádzanie s materiálom v uzavretých priestoroch, ako sú skleníky, škôlky a v poľnohospodárstve a pre všetky citlivé miesta, ako sú školy, nemocnice a miestnosti s malým vetraním, kde je nevyhnutné pracovať bez plynov, dymu alebo hluku.  Vyklápacia kapacita 0,22 metrov3 materiálu. Dokáže zvládnuť 20% svahy aj pri plnom zaťažení.


ELEKTRICKÝ MOTOR
Je vybavený jednosmerným elektrickým motorom spojeným s hydraulickým čerpadlom a zaisťuje maximálnu rýchlosť jazdy 2 km / h. Prepínač umožňuje nastaviť dva užívateľské režimy („Normálny“ - „Rýchly“) pre lepšiu ovládateľnosť a zníženú spotrebu.


LITHIUM IRON PHOSPHATE BATTERIES
Technológia lítium-železo-fosfátová batéria (Li-Fe-PO) sa široko používa v aplikáciách na napájanie vozidiel a poskytuje veľmi vysokú nabíjaciu kapacitu v kombinácii s veľkým počtom nabíjacích cyklov. Je to rýchle nabíjanie s plným výkonom, dokonca aj pri nízkom nabití. Batérie sú ľahké a nevyžadujú žiadnu údržbu v porovnaní s konvenčnými olovenými batériami. Aby sa optimalizoval ich výkon, životnosť, úplné a čiastočné dobitie, počas prestávok na radenie je prevádzka riadená elektronickým BMS (systém správy batérií), kompletný s displejom pre diagnostiku, nepretržitým monitorovaním funkcií a kontrolou zvyškovej kapacity batérie.

 

EKOLOGICKÝ
Pri maximálnej šírke 690 mm získava elektrická energia Carry 105 prístup do predtým neprístupných priestorov. Je ideálny pre prácu v obmedzených interiéroch, kde môže prechádzať štandardnými dverami a dosiahnuť ťažko prístupné vnútorné záhrady a nádvoria. Úplný nedostatok znečisťujúcich emisií a veľmi nízka úroveň hluku chránia prevádzkovateľa aj životné prostredie. Je ideálny na použitie v mestských centrách, plážach, tuneloch, verejných parkoch, skleníkoch a vo všetkých oblastiach s obmedzeným vetraním.

Elektrická energia Carry105 môže byť vybavená širokou škálou príslušenstva, aby splnila rôzne požiadavky: preskočiť na stavbu, samonakladacia lopata, postranné lôžko. Systém výmeny zariadenia je rýchly a jednoduchý.
stroj, aj keď má lítiové batérie a integrovanú nabíjačku na palube, je veľmi kompaktný so šírkou iba 690 mm a dĺžka 1600 mm, vrátane skipu.

Pretože môže byť nabíjaný mimo jednofázového elektrického vedenia, vrátane domácich zásuviek, je mimoriadne autonómny a všestranný.


JEDNODUCHÉ, INTUITÍVNE KONTROLY
Ovládací panel je jednoduchý a intuitívny. Kontrola ochranná páka je pohodlnou lakťovou opierkou pre obsluhu, zatiaľ čo ovládacie páky sú pripojené priamo na regulačný ventil, aby sa zabezpečil presný, progresívna
odozva.


MIMORIADNE BEZPEČNOSTNÉ NORMY
Pri vývoji oboch bola bezpečnosť prvoradá elektronika a dizajn, v úplnom súlade s medzinárodné bezpečnostné predpisy.


RIEŠIŤ AKÝKOĽVEK OBCHOD
Vďaka podvozku, veľkému ozubenému kolesu a 3 pásové valce na každej strane, elektrická energia Carry105 je úplne v pohode v akomkoľvek teréne, vrátane náročných zjazdoviek, schodov a áamp.

 

motor elektrický Mo 2,2 kW
batérie Lítium-železo-fosfátové (Li-Fe-PO4) batérie 90 Ah 36 V
Životnosť batérie (so samonabíjacou lopatou podľa cyklu KATO IMER)
2,5 hodiny
Prevádzková záťaž 400 kg
Základná hmotnosť stroja 325 kg
Preskočiť hmotnosť 50 kg
Preskočiť hmotnosť pomocou lopaty 105 kg
Hmotnosť postele 65 kg
rýchlosť 1,7 / 2 km / h
Preskočiť kapacitu 0,22 m3
Maximálny povolený sklon, keď je prázdny (podľa potreby sprievodca s obsluhou na zemi) 20 ° - 36% (variabilná podľa konfigurácie)
Maximálny povolený sklon pri zaťažení (podľa potreby sprievodca s obsluhou na zemi) 11 ° - 20% (variabilná podľa konfigurácie)
TECHNICKÉ VLASTNOSTI
INOVATÍVNE POJMY
Tento mini-sklápač je založený na inovatívnom koncepte, od systému napínania pojazdu, po elektrické ovládače a integrovanú nabíjačku batérií.
VYSOKÁ ÚČINNOSŤ A ZÚČASTNENÝ PRÍSTUP
Keď stroj nefunguje, stroj sa prepne do pohotovostného režimu. Má robustnú konštrukciu odolnú proti opotrebeniu a kombinuje vysoký výkon s dlhou životnosťou. Vďaka modulárnej konštrukcii komponentov je údržba rýchla a ľahká.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: