You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ČERPADLÁ S DIESLOVÝM MOTOROM Ferbo

  • Kód produktu: Iveco FPT
  • Dostupnosť: dostupné


ČERPADLÁ S DIESLOVÝM MOTOROM

Okrem zavlažovania Ferbo poskytuje čerpadlá tiež pre niekoľko rôznych aplikácií: samonasávacie čerpadlá, priemyselné čerpadlá, kalové čerpadlá, hasičské jednotky a iné.

 

- s otvoreným rámom

Motory od 5 do 500 koní – výkon od 200 do 15 000 l/min – tlak od 1 do 50 barov

- s tlmenou kabínou (70-75 db(A) na 7 m)

Motory od 5 do 500 koní – výkon od 200 do 15 000 l/min – tlak od 1 do 50 barov

 

Náš široký výber zostáv motorových čerpadiel zahŕňa aj rad pre nízke až stredné prietok, dostupné so vzduchom chladenými motormi (Od 1 do 3 valcov) a chladený kvapalinou (Od 2 do 4 valcov).

Môžeme poskytnúť kompaktnosť produktu vďaka kombinácii motorov Lombardini a Kohler spolu s prírubovými čerpadlami Rovatti.

Celosvetový dopyt po týchto produktoch sa veľmi rozrástol, rovnako ako naše produktívne zručnosti a náš sortiment dostupnosť. Ferbo navrhuje široký rozsah rôznych kombinácii, jednu z najkompletnejších v odbore, používame motory a čerpadlá od najlepších medzinárodných značiek.

Všetky naše motorové čerpadlá sú vysoko prispôsobiteľné, so silou a výkonmi prispôsobiteľné podľa pracovných potrieb každého jednotlivca. Dodatočne vieme zabezpečiť tiež veľa voliteľného príslušenstva ako ovládacie panely najnovšej generácie, čiastočné a kompletné odhlučnenie, rôzne špecializované plniace systémy, vysokokapacitné palivové nádrže do 1000 l, rôzne odsávanie a dodávacie súpravy a antikorózne úpravy a špeciálne nátery.

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: ODTSREDIVÉ ČERPADLÁ S DVOMA PROTICHODNÝMI OBEŽNÝMI KOLESAMI