You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pieskovačka mobilná - Separátor / Recyklátor abraziva CONTRACOR VAC-5S / Recyklácia minerálneho abraziva

  • Kód produktu: 10300110 CONTRACOR VAC-5S
  • Dostupnosť: dostupné

10794,00 € Bez DPH: 8995,00 €

Systém regenerácie abrazívneho materiálu VAC-5S

Systém regenerácie abrazíva s predodlučovačom prachu CS-500, pre minerálne abrazíva
VAC-5S

Technické dáta

Menovité napätie, fáza/V/Hz: 3/380-420/50
Výkon pohonu, kW: 5,5
Hladina akustického tlaku, dB(A): 72
Max. dĺžka sacej hadice, m: 10
Výkon, tony/hodinu: 3,5
Max. veľkosť zrna oceľovým brokom, mm: G 40 (0,30 – 0,80)
Filtračná plocha, m 2 : 7,5
Filtračné médium: Polyester
Hmotnosť, kg: 500

Systém obnovy tryskacieho média VAC-5S je elektricky ovládaný vákuový sací systém, špeciálne vyvinutý pre použitie s minerálnymi tryskacími médiami, ktoré zvyčajne spôsobujú vyššiu tvorbu prachu. Systém obnovy tryskacieho média VAC-5S je vybavený integrovaným vysokovýkonným patrónovým filtrom s pulzným čistením, samostatným predseparátorom prachu SC-500 s manuálnym vyprázdňovaním, zásobníkom abrazíva na automatické dopĺňanie tryskacieho bubna ( namontovaný priamo na tryskaciu nádobu Contracor série Z-200), podlahový zásobník, sacie hadice.

Aplikácia

Abrasive Recovery System VAC-5S je špeciálne navrhnutý na recykláciu opätovne použiteľných minerálnych tryskacích médií na opätovné spracovanie a opätovné použitie. Tryskacie médium je nasávané vákuovým odsávacím systémom cez samostatný prachový predseparátor SC-500 a tryskacie médium vhodné na opätovné použitie je oddelené od nepoužiteľného média. Opätovne použiteľné tryskacie médium je teraz nasávané do zásobníka abrazíva, kde je oddelené od zvyšného prachu a nečistôt prúdom vzduchu. Zásobník abrazíva je umiestnený priamo nad tryskacou nádobou, do ktorej padá vyčistené tryskacie médium a možno ho ihneď znova použiť. Pri kontinuálnom opätovnom používaní recyklovaných tryskacích médií je zabezpečená ekonomická prevádzka, pričom systém umožňuje regeneráciu až 4 ton minerálnych tryskacích médií za hodinu na vzdialenosť až 10 metrov. Napriek vysokému výkonu ide o kompaktný systém, ktorý vďaka svojim malým rozmerom ponúka veľmi vysokú mieru flexibility a je ideálny pre aplikácie s obmedzeným priestorom. Voliteľná ručná sacia trubica s podpornými kolieskami a rukoväťou umožňuje flexibilné použitie v ťažko prístupných oblastiach tryskacej miestnosti.

Elektrický výkonnýVákuová pumpa
Pri kontinuálnom opätovnom používaní recyklovaných tryskacích médií je zabezpečená ekonomická prevádzka, pričom systém umožňuje zhodnotenie až 4 ton za hodinu na vzdialenosť až 10 metrov.
Účinný predodlučovač prachuSC-500
Tryskacie médium je nasávané vákuovým odsávacím systémom cez samostatný prachový predseparátor SC-500 a tryskacie médium vhodné na opätovné použitie je oddelené od nepoužiteľného média.
Vhodné na dovybavenie už existujúcehoTryskací hrniec CONTRACOR Z-200
namontovaný priamo na tryskaciu nádobu Contracor série Z-200.
Voliteľne s ručnou sacou trubicou s opornými kolieskami a rukoväťouVACS
Voliteľne s ručnou sacou trubicou s opornými kolieskami a rukoväťou.
Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Systém regenerácie abrazívneho materiálu VAC-5S