kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 45/270 - 10 bar, 750 ltr/min, 5,5 kW, 400V, vzdušník 270 LTR

kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 45/270 - 10 bar, 750 ltr/min, 5,5 kW, 400V, vzdušník 270 LTR
Značka: PRESS-HAMMER
Kód produktu: kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 45/270
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 1,640.00 €
Bez DPH: 1,366.67 €

Pomalobežný agregát s výkonom 45m3/hod na vzdušníku 270 litrov. Tento kompresor ocenia živnostníci z oboru autoopravárenstva, lakýrnictva, stolárstva a prevádzok, kde je požiadavka na veľký výkon, spolehlivosť a prijateľnú cenu. Kompresor je možné vybaviť filtrom s regulátorom tlaku a rýchlospojkou pre jednoduché pripojenie k rozvodom vzduchu alebo k napojeniu pneumatického náradia. Ďalšia doplnková výbava je štart hviezda-trojuholník.

Pomalobežné piestové kompresory českého výrobcu PRESS-HAMMER s označením CLASSIC sú vhodnou voľbou do prevádzok, kde je stlačený vzduch používaný denne a kde nie je vhodné inštalovať skrutkový kompresor. Kvalitné liatinové agregáty, motory IE2, tlakové spínače Condor a ďalšie komponenty od renomovaných výrobcov sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti.
Kompresory je možné vybaviť redukčným ventilom s rýchlospojkou, filtrom pevných častíc od 5 mikrónov a nádobkou na zachytenie kondenzátu. 

Štandartne dodávané :

Všetky poistné armatúry, elektrický kábel so zástrčkou a nadprúdovou ochranou, oceľové disky vrátane predného kolieska s aretáciou, ktoré vám umožní manipuláciu s kompresorom bez námahy, súčasťou kompresora.

V cene kompresora tak dostávate všetko potrebné pre jeho okamžitý, bezproblémový prevádzku.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: