pojazdný dieslový kompresor ATMOS Perkins PDP 35

pojazdný dieslový kompresor ATMOS Perkins PDP 35
pojazdný dieslový kompresor ATMOS Perkins PDP 35 pojazdný dieslový kompresor ATMOS Perkins PDP 35 pojazdný dieslový kompresor ATMOS Perkins PDP 35
Kód produktu: PDP 35
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 22,668.00 € 16,320.00 €
Bez DPH: 13,600.00 €

Pojazdný mobilný kompresor ATMOS Perkins PDP 35

rozmery (d x š x v )      3250 x 1485 x 1220
typ motora:                   Perkins 403D-22

počet valcov:                4

objem valcov:               2216

Tlak:                              7 bar

Výkon:                         5  m3/min / 35,7 kW

Parametre rady pojazdných kompresorov ATMOS PD, PDP:

  • Motory - Diesel motory sú komponentom, ktorý u pojazdného kompresora najviac ovplyvňuje celkovú kvalitu. Sú preto vyberané také modely, ktoré poskytujú bohatú výkonovú rezervu vďaka ktorej je zaručená spoľahlivosť a čo najdlhšia životnosť stroja. Pracovný režim je vďaka výkonovej rezerve nastavený do optimálnej oblasti krivky spotreby čo vedie k veľmi nízkej celkovej spotrebe paliva.
  • Riadiaci systém - Dvojstupňový proporcionálny riadiaci systém modernej konštrukcie je ďalším prvkom, ktorý výrazne redukuje spotrebu paliva. Systém presne sleduje aktuálnu spotrebu stlačeného vzduchu, čím optimalizuje energiu vkladanú do stlačeného vzduchu a prevádzkovateľom pojazdného kompresora šetrí ďalšie náklady na palivo.
  • Skrutkový blok - Skrutkové bloky použité pre pojazdné kompresory ATMOS zaručujú dlhý bezproblémový chod počas celej životnosti stroja. Posledná vývojová generácia profilu skrutiek má vynikajúce vlastnosti ako čo sa týka účinnosti tak hlučnosti.
  • Ochranný systém - Ochranný systém kompresoru sleduje teplotu chladícího media motoru, mazací tlak a teplotu oleje v kompresoru. Stroj je odstaven pokud dojde k nestandardnímu provoznímu stavu.
  • Podvozky -Podvozky sú certifikované pre všetky druhy predpisov EÚ. Stroje, ktorých váha prevyšuje 750 kg sú dodávané s nájazdovou brzdou a spätnou automatikou, rovnako ako s nastaviteľnou výškou oja. Toto zariadenie je pri menších strojoch dodávané na želanie.
  • Karoséria - Karoséria pojazdných kompresorov ATMOS obmedzuje hluk v súlade s príslušnými normami EÚ na ochranu životného prostredia. Vysoká pozornosť bola venovaná ochrane proti korózii a vyústila v nový ochranný systém karosérie založený na pokrytie hliníkom.
  • Odlučovaie vody - Na želanie sú dodávané ultra účinné dochladzovače vzduchu, do ktorých je zabudovaný ekonomizér a odlučovanie vody. Toto zariadenie, ktoré sa umiestňuje na strechu kompresora má skutočne skvelé parametre a dodáva ultra suchý vzduch pre tryskanie a ostatné aplikácie, kde je skutočne suchý vzduch potrebné.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: