You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pieskovačka mobilná - Separátor / Recyklátor abraziva CONTRACOR VAC-7S / Recyklácia minerálne abraziva

  • Kód produktu: 10300210 CONTRACOR VAC-7S
  • Dostupnosť: dostupné

12289,20 € Bez DPH: 10241,00 €

Systém spätného získavania abrazíva VAC-7S

Systém regenerácie tryskacieho prostriedku so zvýšeným sacím a čistiacim výkonom, s predodlučovačom prachu cs-500, pre minerálne abrazivá
VAC-7S

Technické dáta

Menovité napätie, fáza/V/Hz: 3/380-420/50
Výkon pohonu, kW: 7,5
Hladina akustického tlaku, dB(A): 72
Max. dĺžka sacej hadice, m: 10
Výkon, tony/hodinu: 3,5
Max. veľkosť zrna oceľovým brokom, mm: G 40 (0,30 – 0,80)
Filtračná plocha, m 2 : 7,5
Filtračné médium: Polyester
Hmotnosť, kg: 480

VAC-7S Abrasive Recovery System je elektricky ovládaný systém vákuového tryskania špeciálne navrhnutý na použitie s abrazívami na minerálne tryskanie, ktoré majú tendenciu spôsobovať vyššiu úroveň tvorby prachu. Systém regenerácie abrazíva VAC-7S je vybavený extra výkonným dúchadlom s bočným kanálom, integrovaným výkonným patrónovým filtrom s pulzným čistením, samostatným predseparátorom prachu SC-500 s ručným vyprázdňovaním, zásobníkom abraziva s vysoko účinný kaskádový čistič na automatické dopĺňanie otryskávacieho hrnca (namontovaný priamo na otryskávacom hrnci Contracor série Z-200), násypky na podlahu, sacie hadice.

Aplikácia

Abrasive Recovery System VAC-7S je špeciálne navrhnutý na recykláciu opätovne použiteľných minerálnych abrazívnych médií na opätovné spracovanie a opätovné použitie. Abrazívne médium je nasávané vákuovým odsávacím systémom cez samostatný prachový predseparátor SC-500 a abrazívne médium vhodné na opätovné použitie je oddelené od nepoužiteľného média. Opätovne použiteľné abrazívne médium sa teraz cez kaskádový čistič nasáva do zásobníka abrazíva, kde sa oddelí od prachu a nečistôt. Zásobník abrazíva je umiestnený priamo nad tryskacou nádobou, do ktorej padá vyčistené, recyklované tryskacie médium a možno ho ihneď znova použiť. Pri kontinuálnom opätovnom používaní recyklovaných abrazívnych médií je zabezpečená hospodárna práca, pričom systém umožňuje regeneráciu až 5 ton minerálneho tryskacieho abrazíva za hodinu na vzdialenosť až 20 metrov. Napriek vysokému výkonu ide o kompaktný systém, ktorý vďaka svojim malým rozmerom ponúka veľmi vysokú mieru flexibility a je ideálny pre aplikácie s obmedzeným priestorom. Voliteľná ručná sacia trubica s podpornými kolieskami a rukoväťou umožňuje flexibilné použitie v ťažko prístupných oblastiach tryskacej miestnosti.

Elektrický výkonnýVákuová pumpa
Pri kontinuálnom opätovnom používaní recyklovaných tryskacích médií je zabezpečená ekonomická prevádzka, pričom systém umožňuje zhodnotenie až 4 ton za hodinu na vzdialenosť až 10 metrov.
Účinný predodlučovač prachuSC-500
Tryskacie médium je nasávané vákuovým odsávacím systémom cez samostatný prachový predseparátor SC-500 a tryskacie médium vhodné na opätovné použitie je oddelené od nepoužiteľného média.
Filtračná vložka
Patrónový filter s automatickým pulzným čistením.
Vhodné na dovybavenie už existujúcehoTryskací hrniec CONTRACOR Z-200
namontovaný priamo na tryskaciu nádobu Contracor série Z-200.
Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Systém regenerácie abrazívneho materiálu VAC-7S