You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pieskovačka mobilná - Separátor / Recyklátor abraziva CONTRACOR VAC-7H s voľne stojacim zásobníkom / Recyklácia pre minerálne abraziva

  • Kód produktu: 10300510 CONTRACOR VAC-7HS
  • Dostupnosť: dostupné

15550,80 € Bez DPH: 12959,00 €

Systém spätného získavania abrazíva VAC-7HS

Systém regenerácie abrazíva s voľne stojacim zásobníkom, s predodlučovačom prachu cs-500, pre minerálne abrazíva
VAC-7HS

Technické dáta

Menovité napätie, fáza/V/Hz: 3/380-420/50
Výkon pohonu, kW: 7,5
Hladina akustického tlaku, dB(A): 72
Max. dĺžka sacej hadice, m: 10
Výkon, tony/hodinu: 3,5
Max. veľkosť zrna oceľovým brokom, mm: G 40 (0,30 – 0,80)
Filtračná plocha, m 2 : 7,5
Filtračné médium: Polyester
Hmotnosť, kg: 565

Systém obnovy tryskacích médií VAC-7HS je elektricky ovládaný systém na obnovu tryskacích médií, špeciálne vyvinutý na použitie s minerálnymi tryskacími médiami, ktoré zvyčajne spôsobujú vyššiu tvorbu prachu. Systém regenerácie tryskacieho média VAC-7HS je vybavený extra výkonným dúchadlom s bočným kanálom, integrovaným výkonným patrónovým filtrom s pulzným tryskovým čistením, samostatným predseparátorom prachu SC-500 s ručným vyprázdňovaním, 0,3 m 3 voľným stojace skladovacie silo na ručné dopĺňanie tryskacej nádoby (ručná uzatváracia klapka), podlahový zásobník, sacie hadice. Systém zhodnocovania tryskacích médií VAC-7HS je možné univerzálne použiť na recykláciu na ďalšie opätovné použitie alebo na plniacu stanicu veľkých vakov na likvidáciu minerálnych tryskacích médií.

Aplikácia

Abrasive Recovery System VAC-7HS je špeciálne navrhnutý na recykláciu opätovne použiteľných minerálnych tryskacích médií na spracovanie a opätovné použitie alebo likvidáciu. Tryskacie médium je nasávané vákuovým odsávacím systémom cez samostatný prachový predseparátor SC-500 a tryskacie médium vhodné na opätovné použitie je oddelené od nepoužiteľného média. Opätovne použiteľné otryskávacie médium sa teraz nasáva do sila na uskladnenie abrazíva, kde sa oddelí od prachu a nečistôt. Z voľne stojaceho skladovacieho sila možno zozbierané tryskacie médium vrátiť do tryskacej nádoby na opätovné použitie alebo do veľkého vreca na zneškodnenie. Systém umožňuje návrat až 5 ton minerálnych tryskacích médií za hodinu na vzdialenosť až 20 metrov. Voliteľná ručná sacia trubica s podpornými kolieskami a rukoväťou umožňuje flexibilné použitie v ťažko prístupných oblastiach tryskacej miestnosti.

Elektrický výkonnýVákuová pumpa
Pri kontinuálnom opätovnom používaní recyklovaných tryskacích médií je zabezpečená ekonomická prevádzka, pričom systém umožňuje zhodnotenie až 4 ton za hodinu na vzdialenosť až 10 metrov.
Účinný predodlučovač prachuSC-500
Tryskacie médium je nasávané vákuovým odsávacím systémom cez samostatný prachový predseparátor SC-500 a tryskacie médium vhodné na opätovné použitie je oddelené od nepoužiteľného média.
Filtračná vložka
Patrónový filter s automatickým pulzným čistením.
Voliteľne s ručnou sacou trubicou s opornými kolieskami a rukoväťouVACS
Voliteľne s ručnou sacou trubicou s opornými kolieskami a rukoväťou.
Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Systém regenerácie abrazívneho materiálu VAC-7HS