You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

dusíkový generátor ISOLCELL GENION S-D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Dusík pre lakovanie

 

Generátory dusíka pre priemyselné lakovanie

Dôležitosť a pohodlie výroby dusíka na mieste a vždy k dispozícii

Použitie dusíka namiesto stlačeného vzduchu má mnoho technických výhod. Bohužiaľ, priviesť plynové fľaše do továrne je veľmi drahé. Vďaka systému GENION sa potrebný dusík vyrába priamo na mieste: potrebné množstvo sa neustále vyrába pri tlaku, teplote a rosnom bode, ktoré sú optimálne pre konkrétny proces nanášania.

Systém GENION sa jednoducho inštaluje

Systém GENION sa jednoducho inštaluje, môže využívať stlačený vzduch dostupný na mieste alebo ho možno nastaviť pomocou špeciálneho systému stlačeného vzduchu. Vyššia kvalita lakovania, oveľa nižšie náklady na lakovanie, nízka spotreba energie a nízke náklady na údržbu sú kľúčové vlastnosti, vďaka ktorým je systém GENION primárnou strategickou investíciou, ktorá sa vráti už za niekoľko mesiacov.

Isolcell vyvinul technológiu, ktorá umožňuje ušetriť až 40 % nákladov nahradením stlačeného vzduchu dusíkom.

Na základe skúseností získaných za 55 rokov výskumu a vývoja v oblasti úpravy a kontroly atmosféry vyvinula spoločnosť lsolcell technológiu, ktorá ušetrí až 40 % nákladov na lakovanie, a to nahradením stlačeného vzduchu čistým dusíkom vyrobeným na mieste. Systém GENION, ktorý je momentálne v pokročilom štádiu návrhu, bol testovaný poprednými výrobcami automobilov s vynikajúcimi výsledkami. Dusík produkovaný GENION, založený na technológii P.S.A, (Pressure Swing Adsorption) je vysoko čistý, bez kontaminácie a vyznačuje sa veľmi nízkym rosným bodom. GENION vedie k vynikajúcim výsledkom na akomkoľvek type povrchu (drevo, plast, sklo, kovy a ďalšie).

 

Generátory dusíka na lakovanie

PSA NL S-D Séria

Rozmery generátorov PSA NL S a D sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili spotrebe laserových strojov našich zákazníkov. Existujú aplikácie ako pre jednotlivé stroje, tak aj pre špecializované centrá s viacerými laserovými strojmi. Naše závody na výrobu automobilov majú rôzne riešenia, ktoré sú vhodné aj na kompenzáciu špičiek spotreby skladovaním v súpravách valcov s tlakom 300 bar. Ich modulárna štruktúra umožňuje rozšírenie výrobnej kapacity systému aj po spustení prevádzky jednoduchým vložením ďalších filtračných kolón do jedného stroja alebo pridaním ďalších externých modulov.

Dostupné príslušenstvo:

   Optimalizované systémy sušenia a filtrácie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: dusíkový generátor ISOLCELL GENION S-D