You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 17-2/100 - 285 ltr/min, 2,2 kW, 230V, vzdušník 100 LTR

  • Výrobca: PRESS-HAMMER Česko
  • Kód produktu: kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 17-2/100
  • Dostupnosť: dostupné

860,00 € Bez DPH: 860,00 €

Malý, kompaktný a výkonný kompresor. Pomalobežný agregát na vzdušníku iba 50 litrov stačí zásobovať stlačeným vzduchom aj malý pneuservis. Tento kompresor ocenia živnostníci z odboru autoopravárenstve, stolárstva a menších prevádzok, kde je požiadavka na výkon a malé rozmery.

Pomalobežné piestové kompresory českého výrobcu PRESS-HAMMER s označením CLASSIC sú vhodnou voľbou do prevádzok, kde je stlačený vzduch používaný denne a kde nie je vhodné inštalovať skrutkový kompresor. Kvalitné liatinové agregáty, motory IE2, tlakové spínače Condor a ďalšie komponenty od renomovaných výrobcov sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti.
Kompresory je možné vybaviť redukčným ventilom s rýchlospojkou, filtrom pevných častíc od 5 mikrónov a nádobkou na zachytenie kondenzátu. 

Štandartne dodávané :

Všetky poistné armatúry, elektrický kábel so zástrčkou a nadprúdovou ochranou, oceľové disky vrátane predného kolieska s aretáciou, ktoré vám umožní manipuláciu s kompresorom bez námahy, súčasťou kompresora.

V cene kompresora tak dostávate všetko potrebné pre jeho okamžitý, bezproblémový prevádzku.

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: kompresor piestovy press-hammer, vzdusnik 100 ltr, 230v, 2 kw, 2, kompresor piestovy press-hammer, press-hammer, lezatu vzdusnik, kompresory press-hammer cz