You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 39/270 - 10 bar, 650 ltr/min, 4 kW, 400V, vzdušník 270 LTR

  • Výrobca: PRESS-HAMMER Česko
  • Kód produktu: kompresor piestový PRESS-HAMMER Classic 39/270
  • Dostupnosť: dostupné

1430,00 € Bez DPH: 1430,00 €

Pomalobežný agregát s výkonom 39m3/hod na vzdušníku 270 litrov. Tento kompresor ocenia živnostníci z oboru autoopravárenstva, lakýrnictva, stolárstva a prevádzok, kde je požiadavka na veľký výkon, spolehlivosť a prijateľnú cenu. Kompresor je možné vybaviť filtrom s regulátorom tlaku a rýchlospojkou pre jednoduché pripojenie k rozvodom vzduchu alebo k napojeniu pneumatického náradia.

Pomalobežné piestové kompresory českého výrobcu PRESS-HAMMER s označením CLASSIC sú vhodnou voľbou do prevádzok, kde je stlačený vzduch používaný denne a kde nie je vhodné inštalovať skrutkový kompresor. Kvalitné liatinové agregáty, motory IE2, tlakové spínače Condor a ďalšie komponenty od renomovaných výrobcov sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti.
Kompresory je možné vybaviť redukčným ventilom s rýchlospojkou, filtrom pevných častíc od 5 mikrónov a nádobkou na zachytenie kondenzátu. 

Štandartne dodávané :

Všetky poistné armatúry, elektrický kábel so zástrčkou a nadprúdovou ochranou, oceľové disky vrátane predného kolieska s aretáciou, ktoré vám umožní manipuláciu s kompresorom bez námahy, súčasťou kompresora.

V cene kompresora tak dostávate všetko potrebné pre jeho okamžitý, bezproblémový prevádzku.

 
Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: kompresor piestovy press-hammer, vzdusnik 270 ltr, 400v, 4 kw, 650 ltrmin, kompresor piestovy press-hammer, press-hammer, lezatu vzdusnik, kompresory press-hammer cz