You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefón: 0948 352 366

Minibager BLUEBIRD INDUSTRIES® MEX 600


6540,00 € Bez DPH: 5450,00 €

Minibager

MEX 600  ( 9 Hp. / 360 ° / mimoosé kopanie / 562 kg )

Minirýpadlo MEX 600 je kompaktný a všestranný stroj určený na kopanie, zdvíhanie a premiestňovanie materiálov v úzkych alebo ťažko prístupných priestoroch. Je široko používaný v rôznych priemyselných odvetviach, ako je stavebníctvo, poľnohospodárstvo, terénne úpravy a údržba infraštruktúry. Dôležitým aspektom je všestrannosť mini rýpadla. Môže sa použiť na kopanie základov, rýh, odvodňovacích kanálov, vyrovnávanie pôdy, nakladanie a vykladanie materiálov na vozidlá a mnoho iného. Je to vzácny spojenec.

Model, ktorý Blue Bird Industries ponúka, je efektívny kompaktný stroj vhodný na jednoduché vykonávanie výkopových prác. S prevádzkovou hmotnosťou 562 kg zvládne široké spektrum úloh. Šírka lopaty je 290 mm s objemom 0,011 m³, čo zaisťuje dobrú kapacitu zberu materiálu.

Výkonný benzínový motor s objemom 306 cm3 poskytuje výkon potrebný na kopanie. Štartovanie je pomocou kľúča, čo umožňuje ľahké štartovanie a zastavenie motora. Okrem toho je tu tiež štartovací systém RECOIL, ktorý zaisťuje vyššiu spoľahlivosť. Stroj ponúka rýchlosť pojazdu 2,1 km/h a ťažnú silu 4,36 kN, čo umožňuje plynulý pohyb a dobrú manévrovateľnosť. Rýchlosť oscilácie je 7,5 ot./min., pričom maximálny stupeň sklonu je 25°, čo umožňuje efektívne riadenie aj na naklonenom teréne. Stroj je vybavený systémom gumených pásov so šírkou 150 mm, ktorý mu dodáva stabilitu a mobilitu na rôznych terénoch. Táto funkcia vám umožňuje pracovať na nerovnom povrchu alebo nerovnom teréne s dobrou priľnavosťou.

Kĺbové mechanické rameno vám navyše umožňuje dosiahnuť úzke miesta a kopať v rôznych hĺbkach. Kormidlo obsahuje intuitívne a dostupné ovládacie prvky, ako aj bezpečnostné prvky, ako sú systémy ochrany proti prevráteniu a parkovacia brzda s hydraulickým zámkom pre väčšiu bezpečnosť pri parkovaní a zastavovaní. Minirýpadlo je oceňované pre svoju efektivitu a úsporu času. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa dá ľahko prepravovať na prívesoch alebo dodávkach, čo vám umožní rýchlo sa dostať na miesto práce. Stručne povedané, ide o výkonný, všestranný a kompaktný stroj, ktorý ponúka efektívne riešenie pre širokú škálu výkopových a zemných prác.

Výkon

Šneky sú vyrobené z hrubej ocele, rovnako ako hrot vrtáka a fréza; ozubené kolesá prevodovky sú z kalenej a temperovanej ocele, vysokej spoľahlivosti a dlhej životnosti.

So zemným vrtákom Blue Bird budete môcť pracovať bezpečne a dokončiť svoju prácu v krátkom čase. Najnovším prírastkom v rade je strojček na vytváranie otvorov pre mikrovibračné stĺpiky TR-WAVE: špeciálne navrhnutý na stohovanie, umožňuje skrátiť čas a námahu potrebnú na vytváranie otvorov v zemi na polovicu vďaka špeciálnemu hrotu, ktorý preniká do zeme mikro- bočné vibrácie produkované unikátnym patentovaným systémom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technické parametre


 
 
KÓD 888140
Pracovná hmotnosť 562 kg
Objem lyžice 30 cm 0.011m³
Rýpacia sila (rameno) 4.75 kN (485 kgf)
Rýpacia sila (lyžica) 8 kN (815 kgf)
Motor BLUEBIRD 306cc, 9 HP , benzím
Štartér ovládané kľúčom, zapnutie a vypnutie
Pojazdová rýchlosť 2.1 km/h
Sila v ťahu 4.36 kN
Rýchlosť otoče 7.5 rpm
Stupeň sklonu 25°
Typ pohybu Gumové pásy
Ručná brzda Hydraulický blok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Minibager BULEBIRD INDUSTRIES® MEX 600