You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mobilný kompresor ATMOS PDP 50 Perkins - STAGE V.

  • Kód produktu: PDP 50 STAGE V.
  • Dostupnosť: _Dostupné

25920,00 € 27480,00 € Bez DPH: 21600,00 €

Pojazdný mobilný kompresor ATMOS PDP 50 Perkins -STAGE V.

Hmotnosť (kg) 750
Vzduch m³ / min 5,2 m3/min
Pracovný tlak bar 7
Motorová nafta Emisná trieda ETAPA V
Výkon kW 36 kW
Rozsah otáčok 1 700 - 2 400
Kompresorový olej Atmos Syn4+ (syntetický olej)
Nádrž nafta l 72
Výstupy stlačeného vzduchu 2x G 3/4'
Hluk dB 98,1 dB(A)
Olejovač náradia ano
Nastaviteľné tažné zariadenia ano
Nastaviteľné tažné zariadenie s nájazdovou a parkovacou brzdou ano
Kapotáž ano

Parametre rady pojazdných kompresorov ATMOS PD, PDP:

  • Motory - Diesel motory sú komponentom, ktorý u pojazdného kompresora najviac ovplyvňuje celkovú kvalitu. Sú preto vyberané také modely, ktoré poskytujú bohatú výkonovú rezervu vďaka ktorej je zaručená spoľahlivosť a čo najdlhšia životnosť stroja. Pracovný režim je vďaka výkonovej rezerve nastavený do optimálnej oblasti krivky spotreby čo vedie k veľmi nízkej celkovej spotrebe paliva.
  • Riadiaci systém - Dvojstupňový proporcionálny riadiaci systém modernej konštrukcie je ďalším prvkom, ktorý výrazne redukuje spotrebu paliva. Systém presne sleduje aktuálnu spotrebu stlačeného vzduchu, čím optimalizuje energiu vkladanú do stlačeného vzduchu a prevádzkovateľom pojazdného kompresora šetrí ďalšie náklady na palivo.
  • Skrutkový blok - Skrutkové bloky použité pre pojazdné kompresory ATMOS zaručujú dlhý bezproblémový chod počas celej životnosti stroja. Posledná vývojová generácia profilu skrutiek má vynikajúce vlastnosti ako čo sa týka účinnosti tak hlučnosti.
  • Ochranný systém - Ochranný systém kompresoru sleduje teplotu chladícího media motoru, mazací tlak a teplotu oleje v kompresoru. Stroj je odstaven pokud dojde k nestandardnímu provoznímu stavu.
  • Podvozky -Podvozky sú certifikované pre všetky druhy predpisov EÚ. Stroje, ktorých váha prevyšuje 750 kg sú dodávané s nájazdovou brzdou a spätnou automatikou, rovnako ako s nastaviteľnou výškou oja. Toto zariadenie je pri menších strojoch dodávané na želanie.
  • Karoséria - Karoséria pojazdných kompresorov ATMOS obmedzuje hluk v súlade s príslušnými normami EÚ na ochranu životného prostredia. Vysoká pozornosť bola venovaná ochrane proti korózii a vyústila v nový ochranný systém karosérie založený na pokrytie hliníkom.
  • Odlučovaie vody - Na želanie sú dodávané ultra účinné dochladzovače vzduchu, do ktorých je zabudovaný ekonomizér a odlučovanie vody. Toto zariadenie, ktoré sa umiestňuje na strechu kompresora má skutočne skvelé parametre a dodáva ultra suchý vzduch pre tryskanie a ostatné aplikácie, kde je skutočne suchý vzduch potrebné.
Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Mobilný kompresor ATMOS PDP 50 Perkins - STAGE V.