You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefón: 0948 352 366

Pieskovačka mobilná -Tryskacie zariadenie s odsávaním Contracor EDUCT-O-MATIC pre BRS-2 a BRS-5 / Recyklácia abraziva

  • Kód produktu: CONTRACOR EDUCT-O-MATIC 10300002
  • Dostupnosť: dostupné

1557,60 € Bez DPH: 1298,00 €

 
EDUCT-O-MATIC

Technické dáta

Potreba stlačeného vzduchu: 2,5 m3 / min
Výbušné médiá: Zrnitosť korundu max. 0,8 mm,
Zrnitosť oceľového zrna max. 0,3 mm
Pracovný tlak, max. 7 bar
Pripojenie stlačeného vzduchu: Zubová spojka, odporúčaná veľkosť hadice 3/4"
 

Aplikácia

Educt-O-Matic je kompaktné ručne prenosné tryskacie zariadenie s uzavretým okruhom, ktoré sa dá prepravovať všade a vyžaduje len 2,5 m 3 /min vzduchu pri 6 baroch. Odstreľovanie a obnova médií sú ovládané iba jedným spúšťačom. Obnova média sa spustí miernym potiahnutím spúšte, zatiaľ čo úplným stlačením spúšte sa spustí sací tryskací systém.
Brusivo sa skladuje v kompaktnej kónickej násypke, odkiaľ sa dávkuje do tryskacieho zariadenia. Brúsivo je nasávané do zmiešavacej komory Educt-O-Matic vysokorýchlostným prúdom vzduchu, kde sa zmiešava so vzduchom a potom je vyháňané z dýzy. Tryskacia hlava je nastaviteľná a otočná, aby umožnila tryskanie v akomkoľvek uhle. V gumovom nástavci sa zachytáva abrazíva a prach. Opätovne použiteľné brúsivo sa vťahuje späť do zásobníka, zatiaľ čo rozbité brúsivo a prach sú smerované do vrecka na prach.
Plochu so šírkou asi 30 mm je možné ľahko vyčistiť pomocou Educt-O-Matic.
Keď skončíte s otryskaním, stačí uvoľniť spúšť do polovice na dve až tri sekundy a vysávač zachytí zvyšný prach a abrazíva.
Vysávanie sa zastaví úplným uvoľnením spúšte. Educt-O-Matic najlepšie funguje s oceľovou alebo železnou drťou. Prach a rozbité brusivo sa zachytávajú v jednoduchom bavlnenom vrecúšku.

Štandardné doručenie

EDUCT-O-MATIC, 6 nadstavcov a vrecko na prach.

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: Pieskovačka mobilná -Tryskacie zariadenie s odsávaním Contracor EDUCT-O-MATIC pre BRS-2 a BRS-5 / Recyklácia abraziva