You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Štiepkovač GEO ECO 7 8cm 15 HP

  • Kód produktu: Štiepkovač GEO ECO 7
  • Dostupnosť: dostupné

1656,00 € Bez DPH: 1380,00 €

 

 

GEO ECO 7 je štiepkovač s motorom 15 hp vhodé na výrobu peliet pre domáce použitie na základe gravitačného systému. Motor je 4-taktný vzduchom chladený benzínový s objemom 420 ccm s elektrickým štartovacím kľúčom, v prípade potreby štartovacím lanom. Štiepkovač GEO ECO 7 má dve ústia pre vkladanie drevín a lístia.

Prvé má rozmery 128 x 88 mm a je vhodná na drvenie všetkých druhov suchého a zeleného dreva až do maximálneho priemeru štiepky 8 cm. Druhé väčšie s rozmermi 240 x 240 mm umožňuje zaviesť lístie a nálety. Vďaka rezaciemu systému pozostávajúcemu z 1 noža a 16 kladív dokáže vyrábať štiepky s pravidelnou veľkosťou, zvlášť určené na použitie ako palivo na pelety.

Aj keď má pevnú (110 kg) a stabilnú konštrukciu, vďaka dvom predným kolesám a ergonomickému dizajnu má ECO 7 vynikajúcu manévrovaciu schopnosť pre manuálny pohyb alebo pomocou pripevňovacieho háku pre QUAD alebo ATV. Okrem toho kapacita nádrže s objemom 6,5 litra umožňuje vysokú mieru pracovnej nezávislosti aj po veľmi dlhú dobu. Ukázalo sa, že používanie ECO 7 je skutočne inteligentným spôsobom, ako transformovať odpad zo spracovania dreva alebo orezávať vetvy na ekonomický a ekologický produkt, ako sú pelety. Drvič ECO 7 je vhodný na použitie v domácnosti aj na hobby a na profesionálnejšie použitie pri údržbe záhrad.

Zahrnuté sú bezpečnostné doplnky: pár rukavíc, pár bezpečnostných okuliarov a slúchadiel.

Žiadne súbory na stiahnutie

Štítky: stiepkovace stiepacky frezy ci, stiepkovac geo eco 7, stiepkovac geo eco 7 8cm 15 hp